Ako sme pre vás pracovali v roku 2017

Ako sme pre vás pracovali v roku 2017
6. 2. 2018

Rok 2017 sa v NEWTON Media niesol v znamení viacerých noviniek. Priniesli sme klientom nové produkty, rozhodli sa viac komunikovať s médiami i verejnosťou a do našich aktivít zapájať aj kolegov zo zahraničných pobočiek. Nižšie zmieňujeme TOP 5 „udalostí“, ktoré ovplyvnili naše minuloročné výsledky.

Spustenie služby TVR Alerts

Vlaňajší rok bol pre nás úspešný najmä z dôvodu spustenia novej služby TVR Alerts, ktorá umožňuje klientom sledovať seba a svoju konkurenciu takmer v reálnom čase. Vyvinuli sme systém, ktorý len pár minút po odvysielaní televíznej alebo rozhlasovej reportáže upozorní klienta na medializáciu sledovaných kľúčových slov a pošle mu zo záznamu trojminútovú nahrávku.

Redizajn portálu Medan.sk

Po piatich rokoch sme sa rozhodli o výrazný „refresh“ nášho webového portálu Medan.sk. Zmenili sme layout stránky, prešli na využitie novších webových technológií a prispôsobili obsah nášmu analytickému zameraniu. Chceme na ňom prinášať analýzy médií a sociálnych sietí spracované v tradičných i netradičných formách.

Prechod na NewtonOne

Naši klienti začali postupne prechádzať na našu multimediálnu platformu NewtonOne. Nepretržitý monitoring a analýzy tradičných a sociálnych médií tak majú k dispozícii na jednom mieste - všetko spolu. Našim heslom je „informácie kdekoľvek a kedykoľvek“.

zhodnoceni_2017.png

Coctail Party pre klientov

Po prvýkrát sme sa všetci stretli zoči-voči s našimi klientmi. Pripravili sme im zábavný večer, hovorili o našich víziách do budúcnosti a zisťovali, čo pre nich môžeme v našich produktoch vylepšiť. Veríme, že sa u nás cítili príjemne.

Úspech NEWTON Media group

Darilo sa aj našim sesterským firmám. Český NEWTON Media, a. s., získal v súťaži AMEC Awards dve prestížne ocenenia (za mediálny audit pre spoločnosť Tesco), NEWTON Technologies prvé miesto v Czech Contact Centre Award (za vývoj nástroja NEWTON Speech Analytics) a naša skupina na Balkáne sa premenovala na NEWTON Media CEE (pôvodne MCA Grupa).

Ďalšie novinky

NEWTON Media

NEWTON Media, s.r.o.
Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

+421 232 144 760 – sekretariát

+421 2 32 409 529 – fax 

obchodne@newtonmedia.sk

IČ: 44253320

DIČ: SK2022639795

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Naša pobočka na Balkáne sa premenovala. Od polovice júna má v názve NEWTON Media.

    19. 6. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 employees
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.