MCA Grupa sa premenovala na NEWTON Media SEE

MCA Grupa sa premenovala na NEWTON Media SEE
15. 6. 2017

Skupina MCA Grupa, lídr v oblasti monitoringu médií a mediálnych analýz pôsobiaci v krajinách bývalej Juhoslávie a zároveň člen skupiny NEWTON Media, vystupuje od polovice júna pod názvom NEWTON Media SEE.

„Zmena názvu prichádza po troch rokoch od vstupu NEWTON Media na balkánsky trh a je zavŕšením prvej fázy konsolidácie v rámci skupiny. Darí sa nám spoločne si vymieňať skúsenosti, zjednocovať procesy a realizovať podobné projekty,“ hovorí Petr Herian, predseda predstavenstva NEWTON Media.

V posledných rokoch vzniklo v rámci skupiny regionálne výrobné centrum vrátane prekladateľského hubu, skupinové centrum pre analytické kódovanie a postupne sa zjednocuje aj vývoj, používané nástroje a IT infraštruktúra. To všetko zvyšuje kvalitu služieb, ktoré skupina NEWTON Media ponúka svojim klientom v prostredí moderných aplikácií.

Skupina NEWTON Media SEE má sídlo v slovinskej Ľubľane. Združuje 13 spoločností, ktoré pôsobia v oblasti monitoringu médií, mediálnych analýz, výzkumu trhu, mystery shoppingu a automatického rozpoznávania reči. Patria do nej slovinské firmy Kliping a Genion, chorvátske spoločnosti Presscut, Medianet, Briefing analize, Briefing mediji, MSA Adria, NEWTON Technologies, srbský Kliping, bosenský Kliping a Parametar a macedonský Kliping a MMA.

Ďalšie novinky

NEWTON Media

NEWTON Media, s.r.o.
Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

+421 232 144 760 – sekretariát

+421 2 32 409 529 – fax 

obchodne@newtonmedia.sk

IČ: 44253320

DIČ: SK2022639795

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Naša pobočka na Balkáne sa premenovala. Od polovice júna má v názve NEWTON Media.

    19. 6. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 employees
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.