Prehľad v legislatívnych zmenách vďaka novej službe – Legislatívny alert

Prehľad v legislatívnych zmenách vďaka novej službe – Legislatívny alert
26. 2. 2021

Spoločnosť NEWTON Media v spolupráci so SEESAME Communication Expert prináša na trh nové riešenie na monitorovanie legislatívneho procesu. Služba informuje o zmenách noriem, vyhlášok a zákonov v reálnom čase, ako sú zverejňované na kľúčových portáloch. E-mailové notifikácie upozornia používatelia na najnovšie zmeny z oblastí, ktoré ho zaujímajú.

Nová služba analyzuje legislatívny obsah na kľúčových portáloch ako sú Slov-Lex (MPK aj zbierka), tiež rokovania vlády, výborov a pléna NR SR. Prostredníctvom inteligentného algoritmu nástroj do hĺbky monitoruje verejné dáta v rozličných formátoch (html, doc, pdf).

„Automatické spracovanie je založené na pokročilých technológiách, ktoré s vysokou presnosťou a prakticky do niekoľkých minút po zverejnení dokážu odoberateľa upozorniť na nový text, video alebo audio obsah. Takýmto spôsobom spracovávame obsah viac ako 1 500 zdrojov na Slovensku. Prístup, ktorý dlhodobo využívame pri monitoringu médií sme teraz využili v analýze legislatívnych zdrojov. Výhodou je, že množstvo zdrojov v zásade nie je obmedzené a s klientom dokážeme dizajn služby do veľkej miery nastaviť podľa sektoru, ktorý sleduje,“ hovorí Valeria Polovková, riaditeľka spoločnosti NEWTON Media, ktorá je technologickým realizátorom riešenia.

Služba legislatívneho monitoringu je určená pre organizácie, ktoré z rôznych dôvodov potrebujú sledovať primárne zdroje o zmenách v legislatíve. Obchodné komory, asociácie, neziskové organizácie, ale aj firmy v oblasti profesionálnych služieb, totiž potrebujú informácie zachytiť skôr, než o nich informujú médiá.

„V rýchlo sa meniacom legislatívnom prostredí pomáha tento nástroj nám aj našim klientom zaznamenávať a orientovať sa v zmenách, ktoré prichádzajú z hodiny na hodinu, každý deň. Je to prvý krok k tomu, aby sme mohli pohotovo a flexibilne reagovať na meniacu sa situáciu.“Anna Michalková partnerka SEESAME Communication Experts

Službu Legislatívny alert si môžete na týždeň vyskúšať zdarma.
Požiadajte o testovanie tu.

Ďalšie novinky

NEWTON Media

NEWTON Media, s.r.o.
Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

+421 232 144 760 – sekretariát

+421 2 32 409 529 – fax 

obchodne@newtonmedia.sk

IČ: 44253320

DIČ: SK2022639795

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Naša pobočka na Balkáne sa premenovala. Od polovice júna má v názve NEWTON Media.

    19. 6. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 employees
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.