Spoločnosť NEWTON Technologies získala prvé miesto v súťaži Czech Contact Center Award

Spoločnosť NEWTON Technologies získala prvé miesto v súťaži Czech Contact Center Award
22. 11. 2017

Nástroj NEWTON Speech Analytics (NSA) od spoločnosti NEWTON Technologies získal prvé miesto v súťaži Czech Contact Center Award. Riešenie vytvorené na rozpoznávanie hlasu a prevodu do textu zasadené špeciálne do prostredia call centra Conectart, bolo ocenené ako najlepšie v kategórii Outbound ročníka na konferencii Call centra, ktorá sa konala 22. novembra 2017 v Prahe.

Víťazný projekt NSA výrazne uľahčuje a zrýchľuje prácu kontrolných pracovníkov call centra Conectart. Vďaka doslovnému prepisu a automatickej identifikácii tém a fráz môžu kontrolní pracovníci venovať pozornosť kľúčovým pasážam a môžu tak rýchlejšie ohodnotiť kvalitu hovoru. Riešenie zvládne prepísať a analyzovať nahrávku počas niekoľkých minút a funguje nielen pre češtinu, ale aj slovenčinu, poľštinu a ďalšie slovanské jazyky.

NEWTON Technologies, a.s. je česká spoločnosť, ktorá sa už 10 rokov špecializuje na riešenia využívajúce automatické rozpoznávanie reči a ďalšie hlasové technológie so zameraním na slovanské jazyky. In-house technológia je vyvíjaná spoločne s Technickou univerzitou v Liberci. Na základe spolupráce so sesterskou firmou NEWTON Media, spol. s.r.o. dochádza k pravidelnému upgradu slovníkov v programe.

NEWTON Speech Analytics je riešenie pre call centrá umožňujúce pomocou STT technológie prevod audio nahrávok do textovej podoby. Pomocou webového portálu sú výsledky prepisov demonštrované spoločne s vyhľadávanými kľúčovými slovami a ďalšími analýzami. Užívateľ má možnosť full textového vyhľadávania v prepisoch hovorov, možnosť kontroly nájdených preddefinovaných otázok, ďalej môže nahrávky hodnotiť, či sledovať analýzy nad týmito dátami.

Ďalšie novinky

NEWTON Media

NEWTON Media, s.r.o.
Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

+421 232 144 760 – sekretariát

+421 2 32 409 529 – fax 

obchodne@newtonmedia.sk

IČ: 44253320

DIČ: SK2022639795

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Naša pobočka na Balkáne sa premenovala. Od polovice júna má v názve NEWTON Media.

    19. 6. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 employees
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.