Služby

Prehľad služieb

Unikátne portfólio nástrojov a služieb s pridanou hodnotou pre vašu spoločnosť

NEWTON Media vám ponúka rad unikátnych produktov a služieb z oblasti monitoringu médií, analýz, strategického poradenstva a realizácie navrhnutých odporúčaní. Informačnou fundovanosťou, prepracovanosťou analytických postupov i presahom za hranice mediálnej analytiky do komunikačnej exekúcie i firemných stratégií ide o najkomplexnejšie portfólio služieb svojho druhu na trhu.

Monitoring médií

Využite najväčší mediálny archív a najrozšírenejší monitorovací softvér v SR. Monitorujeme tlač, TV, internet, sociálne siete, spravodajské média i reklamu.

Analýzy

Nechajte si spracovať analýzu mediálnych dát a pochopte lepšie situáciu, v ktorej sa nachádza vaša značka, konkurencia i celý trh. Závery analytického tímu vás posunú ďalej!

Odporúčania

Preneste poznatky získané mediálnou analýzou do praxe. Poradíme vám, ako môžete vylepšiť svoj mediálny obraz a ako premeniť informácie na správne rozhodnutia.

Realizácia

Radi vám budeme asistovať pri realizácii vašich komunikačných kampaní. Pomôžeme vám s voľbou médií, prípravou reklamných posolstiev i s tvorbou vlastného mediálneho obsahu.

Školenia a konzultácie

Využite naše skúsenosti a znalosti na niektorom z mnoho kurzov pre pokročilých i úplných začiatočníkov.

Doplnkové služby

Objavte špičkové technológie pre digitalizáciu dát a ich archiváciu. Prevádzame tlačené aj audiovizuálne dokumenty do čistého textu a vydavateľom ponúkame archiváciu periodík na serveroch NEWTON Media

NEWTON Media

NEWTON Media, s.r.o.
Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

+421 2 32 409 520 – sekretariát

+421 2 32 409 529 – fax

obchodne@newtonmedia.sk

IČ: 44253320

DIČ: SK2022639795

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Tohtoročný Ples v opere získal široké mediálne pokrytie. Len v hlavných televíznych spravodajstvách zaznamenal počas uplynulého víkendu 6 % podiel (viac ako 20 minút) z celkovej dĺžky vysielania. Najväčší priestor mu dali zhodne RTVS a TV JOJ. Udalosť nebola zmienená iba v Hlavnom spravodajstve Televízia TA3.

    9. 1. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 employees
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.