Archív

Archív

Najväčšia mediálna databáza na trhu s archívom siahajúcim do roku 1996

Mediálny archív NEWTON Media s názvom „MediaSearch“ vznikal mnoho rokov a dnes predstavuje najväčšiu databázu mediálneho obsahu na trhu. Svojím rozsahom, informačnou architektúrou i funkčnosťou pomáha nanovo definovať spôsob zaobchádzania s mediálnymi informáciami a uľahčuje prácu tisícom používateľov, pre ktorých sú médiá a ich obsah denným chlebíčkom. Už nemusíte chodiť do knižníc a navštevovať špecializované inštitúcie. Na to, aby ste našli ľubovoľnú správu s dátumom od roku 1996, vám stačí pripojenie k internetu. Vďaka dobre riešenému používateľskému rozhraniu a kvalitnému vyhľadávaniu jednoducho a rýchlo nájdete informácie, ktoré hľadáte.

Objednať službu

Prečo využívať náš mediálny archív MediaSearch?

 • Archív siaha až do roku 1996 a obsahuje dáta nielen zo slovenských, ale tiež českých a poľských médií
 • Databáza je neustále k dispozícii on-line a práca s ňou je intuitívna, rýchla a jednoduchá
 • Nemusíte inštalovať žiadny software vo svojom počítači a zaťažovať svoj disk množstvom dát
 • V prípade tlačených zdrojov vám môžeme dodať články tiež formou elektronických výstrižkov

Ľahký prístup k informáciám kedykoľvek a kdekoľvek

Mediálny archív MediaSearch zahŕňa tlačené zdroje (celoštátne i regionálne periodiká, spoločenské a odborné časopisy), spravodajstvo stoviek internetových portálov a rozsiahlu databázu prepisov televíznych a rozhlasových relácií. Okrem slovenských médií čerpá databáza tiež z českých a poľských zdrojov. Spojenie najväčšieho mediálneho archívu u nás, jednoduchého a prívetivého užívateľského prostredia a špičkovej vyhľadávacej technológie, ponúka vysoko komfortné používanie a presné výsledky. Informácie v mediálnom archíve môžete vyhľadávať pomocou fulltextových požiadaviek. Výstupy si následne môžete uložiť v jednom z ponúkaných formátov. Dáta tak budete mať neustále k dispozícii. Archív sa aktualizuje každý pracovný deň pred ôsmou hodinou rannou.

Monitorované zdroje

 • tlač
 • rozhlas
 • televízia
 • internet

Kontaktný formulár

:
:
:
:
:

Chcem byť kontaktovaný v súvislosti s mojimi požiadavkami zmieňovanými v kontaktnom formulári (povinné) 

Zaškrtnutím políčka, vyplnením a odoslaním údajov v kontaktnom formulári udeľujem vyslovený súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov spoločnosti NEWTON Media, spol. s.r.o, Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava, IČO: 44253320, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., vložka číslo:  53163/B v rozsahu uvedenom v tomto konkrétnom formulári, t.j. výlučne pre účely kontaktovania mojej osoby v súvislosti s požiadavkami uvedenými v tomto kontaktnom formulári. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať (napr. emailom na adresu gdpr@newtonmedia.sk alebo písomne na našu adresu). Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním. Súhlas sa udeľuje do doby vyriešenia týchto požiadaviek alebo do odvolania tohto súhlasu. Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť NEWTON Media, spol. s.r.o. Okrem iného máte právo na prístup k svojim osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo byť informovaný o spôsobe spracovania osobných údajov, právo obrátiť sa na Úrad na ochranu osobných údajov v prípade pochybností o spracovávaní osobných údajov v rozpore so zákonom. Osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám a bude s nimi nakladané dôverne.

Chcem byť informovaný o novinkách, produktoch a službách prostredníctvom obchodných a marketingových informácií 

Zaškrtnutím políčka, vyplnením a odoslaním údajov v kontaktnom formulári udeľujem vyslovený súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov spoločnosti NEWTON Media, spol. s.r.o, Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava, IČO: 44253320, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., vložka číslo:  53163/B v rozsahu uvedenom v tomto konkrétnom formulári, t.j. za účelom zasielania obchodných informácií najmä podľa zákona č. 147/2001 Z. z. o reklame a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a zákona č. 351/2011 Z. z. o elektronickej komunikácii v znení neskorších predpisov. Spoločnosť NEWTON Media, spol. s.r.o vás môže kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom emailov o svojich produktoch o službách a zasielať vám marketingové informácie. Súhlas sa udeľuje do doby odvolania tohto súhlasu, max. však po dobu 2 rokov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať (napr. emailom na adresu gdpr@newtonmedia.sk alebo písomne na našu adresu). Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním.  Adresát má právo na prístup k svojim osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo byť informovaný o spôsobe spracovania osobných údajov, právo obrátiť sa na Úrad na ochranu osobných údajov v prípade pochybností o spracovávaní osobných údajov v rozpore so zákonom. Osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám a bude s nimi nakladané dôverne.

Captcha:

NEWTON Media

NEWTON Media, s.r.o.
Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

+421 232 144 760 – sekretariát

+421 2 32 409 529 – fax 

obchodne@newtonmedia.sk

IČ: 44253320

DIČ: SK2022639795

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Naša pobočka na Balkáne sa premenovala. Od polovice júna má v názve NEWTON Media.

  19. 6. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 employees
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.