Archív

Archív

Najväčšia mediálna databáza na trhu s archívom siahajúcim do roku 1996

Mediálny archív NEWTON Media s názvom „MediaSearch“ vznikal mnoho rokov a dnes predstavuje najväčšiu databázu mediálneho obsahu na trhu. Svojím rozsahom, informačnou architektúrou i funkčnosťou pomáha nanovo definovať spôsob zaobchádzania s mediálnymi informáciami a uľahčuje prácu tisícom používateľov, pre ktorých sú médiá a ich obsah denným chlebíčkom. Už nemusíte chodiť do knižníc a navštevovať špecializované inštitúcie. Na to, aby ste našli ľubovoľnú správu s dátumom od roku 1996, vám stačí pripojenie k internetu. Vďaka dobre riešenému používateľskému rozhraniu a kvalitnému vyhľadávaniu jednoducho a rýchlo nájdete informácie, ktoré hľadáte.

Objednať službu

Prečo využívať náš mediálny archív MediaSearch?

 • Archív siaha až do roku 1996 a obsahuje dáta nielen zo slovenských, ale tiež českých a poľských médií
 • Databáza je neustále k dispozícii on-line a práca s ňou je intuitívna, rýchla a jednoduchá
 • Nemusíte inštalovať žiadny software vo svojom počítači a zaťažovať svoj disk množstvom dát
 • V prípade tlačených zdrojov vám môžeme dodať články tiež formou elektronických výstrižkov

Ľahký prístup k informáciám kedykoľvek a kdekoľvek

Mediálny archív MediaSearch zahŕňa tlačené zdroje (celoštátne i regionálne periodiká, spoločenské a odborné časopisy), spravodajstvo stoviek internetových portálov a rozsiahlu databázu prepisov televíznych a rozhlasových relácií. Okrem slovenských médií čerpá databáza tiež z českých a poľských zdrojov. Spojenie najväčšieho mediálneho archívu u nás, jednoduchého a prívetivého užívateľského prostredia a špičkovej vyhľadávacej technológie, ponúka vysoko komfortné používanie a presné výsledky. Informácie v mediálnom archíve môžete vyhľadávať pomocou fulltextových požiadaviek. Výstupy si následne môžete uložiť v jednom z ponúkaných formátov. Dáta tak budete mať neustále k dispozícii. Archív sa aktualizuje každý pracovný deň pred ôsmou hodinou rannou.

Monitorované zdroje

 • tlač
 • rozhlas
 • televízia
 • internet

Kontaktný formulár

:
:
:
:
:
  Zaškrtnutím políčka adresát udeľuje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v platnom znení, súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom ďalšieho spracovania pre marketingové účely poskytovateľa, t.j. ponúkanie výrobkov a služieb, vrátane zasielania informácií o usporadúvaných akciách, ponúkaných výrobkoch a ďalších aktivitách, vrátane použitia týchto údajov v masovokomunikačných prostriedkoch a na webových stránkach poskytovateľa.
Zaškrtnutím políčka adresát udeľuje súhlas so zasielaním obchodných oznámení prostredníctvom elektronických prostriedkov podľa zákona č. 351/2011 o elektronických komunikáciách Z. z., v platnom znení, a to na dobu do odvolania súhlasu, maximálne však po dobu 5 rokov.
Captcha:

NEWTON Media

NEWTON Media, s.r.o.
Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

+421 2 32 409 520 – sekretariát

+421 2 32 409 529 – fax

obchodne@newtonmedia.sk

IČ: 44253320

DIČ: SK2022639795

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

 • Naša pobočka na Balkáne sa premenovala. Od polovice júna má v názve NEWTON Media.

  19. 6. 2017

LinkedIn

 • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

  Praha 4, 201-500 employees
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.