Ako sme pre vás pracovali v roku 2017

Ako sme pre vás pracovali v roku 2017

Rok 2017 sa v NEWTON Media niesol v znamení viacerých noviniek. Priniesli sme klientom nové produkty, rozhodli sa viac komunikovať s médiami i verejnosťou a do našich aktivít zapájať aj kolegov zo zahraničných pobočiek. Nižšie zmieňujeme TOP 5 „udalostí“, ktoré ovplyvnili naše minuloročné výsledky.

Spustenie služby TVR Alerts

Vlaňajší rok bol pre nás úspešný najmä z dôvodu spustenia novej služby TVR Alerts, ktorá umožňuje klientom sledovať seba a svoju konkurenciu takmer v reálnom čase. Vyvinuli sme systém, ktorý len pár minút po odvysielaní televíznej alebo rozhlasovej reportáže upozorní klienta na medializáciu sledovaných kľúčových slov a pošle mu zo záznamu trojminútovú nahrávku.

Redizajn portálu Medan.sk

Po piatich rokoch sme sa rozhodli o výrazný „refresh“ nášho webového portálu Medan.sk. Zmenili sme layout stránky, prešli na využitie novších webových technológií a prispôsobili obsah nášmu analytickému zameraniu. Chceme na ňom prinášať analýzy médií a sociálnych sietí spracované v tradičných i netradičných formách.

Prechod na NewtonOne

Naši klienti začali postupne prechádzať na našu multimediálnu platformu NewtonOne. Nepretržitý monitoring a analýzy tradičných a sociálnych médií tak majú k dispozícii na jednom mieste - všetko spolu. Našim heslom je „informácie kdekoľvek a kedykoľvek“.

zhodnoceni_2017.png

Coctail Party pre klientov

Po prvýkrát sme sa všetci stretli zoči-voči s našimi klientmi. Pripravili sme im zábavný večer, hovorili o našich víziách do budúcnosti a zisťovali, čo pre nich môžeme v našich produktoch vylepšiť. Veríme, že sa u nás cítili príjemne.

Úspech NEWTON Media group

Darilo sa aj našim sesterským firmám. Český NEWTON Media, a. s., získal v súťaži AMEC Awards dve prestížne ocenenia (za mediálny audit pre spoločnosť Tesco), NEWTON Technologies prvé miesto v Czech Contact Centre Award (za vývoj nástroja NEWTON Speech Analytics) a naša skupina na Balkáne sa premenovala na NEWTON Media CEE (pôvodne MCA Grupa).

Kontaktný formulár

:
:
:
:
:
  Zaškrtnutím políčka adresát udeľuje v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v platnom znení, súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom ďalšieho spracovania pre marketingové účely poskytovateľa, t.j. ponúkanie výrobkov a služieb, vrátane zasielania informácií o usporadúvaných akciách, ponúkaných výrobkoch a ďalších aktivitách, vrátane použitia týchto údajov v masovokomunikačných prostriedkoch a na webových stránkach poskytovateľa.
Zaškrtnutím políčka adresát udeľuje súhlas so zasielaním obchodných oznámení prostredníctvom elektronických prostriedkov podľa zákona č. 351/2011 o elektronických komunikáciách Z. z., v platnom znení, a to na dobu do odvolania súhlasu, maximálne však po dobu 5 rokov.
Captcha:

NEWTON Media

NEWTON Media, s.r.o.
Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

+421 2 32 409 520 – sekretariát

+421 2 32 409 529 – fax

obchodne@newtonmedia.sk

IČ: 44253320

DIČ: SK2022639795

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Naša pobočka na Balkáne sa premenovala. Od polovice júna má v názve NEWTON Media.

    19. 6. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 employees
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.