NEWTON Media je hrdým partnerom Slovenského olympijského tímu

NEWTON Media je hrdým partnerom Slovenského olympijského tímu

Spoločnosť NEWTON Media podporuje olympijské výkony už osem rokov. Do Pjongčangu posiela podporu všetkým 56 slovenským športovcom.

Dnešným dňom začínajú v juhokórejskom Pjongčangu XXIII Zimné olympijské hry. Nasledujúcich 16 dní sa tak bude niesť v znamení najväčšieho športového sviatku. Najlepší svetoví športovci si zmerajú sily v 15 športoch a zabojujú spolu o 102 medailových sád.

Tohtoročné zimné olympijské hry sú v poradí už piatymi, ktoré mediálne podporuje aj NEWTON Media, spol. s.r.o. Tá patrí medzi súčasných 10 partnerov, ktorým patrí hrdý titul partner Slovenského olympijského výboru a slovenského olympijského tímu.

„Olympiáda je vrcholom športovej zručnosti. A preto sa veľmi tešíme, že môžeme patriť medzi mediálnych partnerov Slovenského olympijského tímu a podporovať tak našich olympionikov vo výborných športových výkonoch. Všetkým im držíme palce,“ hovorí Valeria Polovková, CEO spoločnosti NEWTON Media, spol. s r.o

Olympijské hry patria medzi najsledovanejšie udalosti a tak je takmer isté, že športové spravodajstvo počas nasledujúcich dní bude patriť výhradne informáciám z olympijského diania. „V rámci našich činností budeme podrobne monitorovať a spracovávať športové informácie z printových a elektronických médií a internetu. V monitoringu médií tak našim klientom neujde nič, čo sa olympijského života týka,“ doplnila.

Spolupráca medzi Slovenským olympijským výborom a NEWTON Media umožňuje spoločnosti používať v komunikácii s verejnosťou olympijskú symboliku a slovné označenie „mediálny partner Slovenského olympijského tímu.“ Na základe uzatvoreného partnerstva plánuje NEWTON Media počas nasledujúcich dní spracovávať krátke analýzy a postrehy zo športového diania v Pjongčangu. Komunikovať bude na svojom analytickom portáli Medan.sk a sociálnych sieťach.

Spoločnosť NEWTON Media, spol. s.r.o je mediálnym partnerom Slovenského olympijského výboru od roku 2010. Slovenských športovcov tak mediálne podporovala už na predchádzajúcich zimných olympijských hrách v Soči (2014) a predtým vo Vancouri (2010), ako aj na letných olympijských hrách v Rio de Janeiro (2016) a Londýne (2012).

Kontaktný formulár

:
:
:
:
:

Chcem byť kontaktovaný v súvislosti s mojimi požiadavkami zmieňovanými v kontaktnom formulári (povinné) 

Zaškrtnutím políčka, vyplnením a odoslaním údajov v kontaktnom formulári udeľujem vyslovený súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov spoločnosti NEWTON Media, spol. s.r.o, Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava, IČO: 44253320, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., vložka číslo:  53163/B v rozsahu uvedenom v tomto konkrétnom formulári, t.j. výlučne pre účely kontaktovania mojej osoby v súvislosti s požiadavkami uvedenými v tomto kontaktnom formulári. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať (napr. emailom na adresu gdpr@newtonmedia.sk alebo písomne na našu adresu). Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním. Súhlas sa udeľuje do doby vyriešenia týchto požiadaviek alebo do odvolania tohto súhlasu. Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť NEWTON Media, spol. s.r.o. Okrem iného máte právo na prístup k svojim osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo byť informovaný o spôsobe spracovania osobných údajov, právo obrátiť sa na Úrad na ochranu osobných údajov v prípade pochybností o spracovávaní osobných údajov v rozpore so zákonom. Osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám a bude s nimi nakladané dôverne.

Chcem byť informovaný o novinkách, produktoch a službách prostredníctvom obchodných a marketingových informácií 

Zaškrtnutím políčka, vyplnením a odoslaním údajov v kontaktnom formulári udeľujem vyslovený súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov spoločnosti NEWTON Media, spol. s.r.o, Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava, IČO: 44253320, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., vložka číslo:  53163/B v rozsahu uvedenom v tomto konkrétnom formulári, t.j. za účelom zasielania obchodných informácií najmä podľa zákona č. 147/2001 Z. z. o reklame a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a zákona č. 351/2011 Z. z. o elektronickej komunikácii v znení neskorších predpisov. Spoločnosť NEWTON Media, spol. s.r.o vás môže kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom emailov o svojich produktoch o službách a zasielať vám marketingové informácie. Súhlas sa udeľuje do doby odvolania tohto súhlasu, max. však po dobu 2 rokov. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať (napr. emailom na adresu gdpr@newtonmedia.sk alebo písomne na našu adresu). Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním.  Adresát má právo na prístup k svojim osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo byť informovaný o spôsobe spracovania osobných údajov, právo obrátiť sa na Úrad na ochranu osobných údajov v prípade pochybností o spracovávaní osobných údajov v rozpore so zákonom. Osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám a bude s nimi nakladané dôverne.

Captcha:

NEWTON Media

NEWTON Media, s.r.o.
Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

+421 2 32 409 520 – sekretariát

+421 2 32 409 529 – fax

obchodne@newtonmedia.sk

IČ: 44253320

DIČ: SK2022639795

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Naša pobočka na Balkáne sa premenovala. Od polovice júna má v názve NEWTON Media.

    19. 6. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 employees
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.