Analýza konkurencie,

ktorá vám dá zmysel

Vieme, aké dôležité je mať pri podnikaní neustály prehľad. Preto pre vás máme analýzy o tom, ako konkurencia komunikuje, s čím si ju ľudia spájajú alebo aké témy vo vašej oblasti rezonujú. Zistíme pre vás, čo by bolo dobré a čo, naopak, zlé, čomu sa vyhnúť alebo čo by fungovalo. S know-how našich analýz ujdete konkurencii na míle ďaleko

PREHĽAD O AKTIVITÁCH KONKURENCIE

Vďaka našej platforme N1 s integrovaným analytickým dashboardom a profesionálnou podporou odborníkov získate neustály prehľad o všetkých aktivitách konkurencie v reálnom čase.

Graf konkurence Newton Media
Diskuse nad notebookem s grafem

TRENDY V ODBORE

Pomocou platformy alebo pravidelných reportov od našich analytikov pre vás môžeme sledovať všetky trendy v odbore. Získate tak neoceniteľný náskok pred konkurenciou a môžete včas pripraviť nové kampane a prispôsobiť komunikáciu.

VYHODNOTENIE A ODPORÚČANIA

Nielen, že vám prinesieme prehľad o všetkom dôležitom, ale pomôžeme vám ísť do hĺbky získaných informácií. Pre vlastné rýchle spracovanie vám poslúži integrovaný dashboard, pre detailné analýzy je pripravený náš analytický tím. Ten vám pripraví zhodnotenie výsledkov, porovnanie vývoja, interpretáciu zistení i vyhodnotenie udalostí a na nich postaví odporúčanie pre ďalšiu komunikáciu.  

vyhodnoceni a doporuceni graf Newton Media
Dashboard nase nastroje

NAŠE APLIKÁCIE

Našim cieľom v NEWTON Media je poskytovať to najlepšie čo najjednoduchšie a najrýchlejšie. K potrebným informáciám a analýzam sa tak dostanete odkiaľkoľvek vďaka našej aplikácii N1, s ktorou môžete pracovať na webe alebo mobilných zariadeniach. Využiť môžete aj naše aplikácie pre automatické prepisy a editáciu nahrávok alebo, naopak, diktovanie. Vďaka neustálemu vývoju technológií sa aj do budúcna môžete tešiť na ďalšie aplikácie pre zmysluplnú prácu s mediálnymi dátami.