Analýza konkurencie,

ktorá vám dá zmysel

Mať neustály prehľad o aktivitách konkurencie je jednou z kľúčových oblastí podnikania. Ponúkame preto analýzy, vďaka ktorým získate cenné poznatky o spôsobe a intenzite komunikácie vašich konkurentov, o rezonujúcich témach či médiách, ktoré sa venujú oblasti práve vášho pôsobenia. Zistíme pre vás, aké obsahy sú mediálne atraktívne a s čím dokážete aj vy zaujať. S našimi analýzami vám neujde vlak a navyše získate dôležité know-how.

PREHĽAD O AKTIVITÁCH KONKURENCIE

Vďaka našej platforme N1 s integrovaným analytickým dashboardom a profesionálnou podporou odborníkov získate neustály prehľad o všetkých aktivitách konkurencie v reálnom čase.
Graf konkurence Newton Media
Diskuse nad notebookem s grafem

TRENDY V ODBORE

Pomocou platformy alebo pravidelných reportov od našich analytikov pre vás môžeme sledovať všetky trendy v odbore. Získate tak neoceniteľný náskok pred konkurenciou a môžete včas pripraviť nové kampane a prispôsobiť komunikáciu.

VYHODNOTENIE A ODPORÚČANIA

Nielen, že vám prinesieme prehľad o všetkom dôležitom, ale pomôžeme vám ísť do hĺbky získaných informácií. Pre vlastné rýchle spracovanie vám poslúži integrovaný dashboard, pre detailné analýzy je pripravený náš analytický tím. Ten vám pripraví zhodnotenie výsledkov, porovnanie vývoja, interpretáciu zistení i vyhodnotenie udalostí a na nich postaví odporúčanie pre ďalšiu komunikáciu. 

vyhodnoceni a doporuceni graf Newton Media
Dashboard nase nastroje

NAŠE APLIKÁCIE

Našim cieľom v NEWTON Media je poskytovať to najlepšie čo najjednoduchšie a najrýchlejšie. K potrebným informáciám a analýzam sa tak dostanete odkiaľkoľvek vďaka našej aplikácii N1, s ktorou môžete pracovať na webe alebo mobilných zariadeniach. Využiť môžete aj naše aplikácie pre automatické prepisy a editáciu nahrávok alebo, naopak, diktovanie. Vďaka neustálemu vývoju technológií sa aj do budúcna môžete tešiť na ďalšie aplikácie pre zmysluplnú prácu s mediálnymi dátami.

Poďme na to!