Brand Management,

ktorý vám dá zmysel

Prezentácia značky je kľúčová, ale ustrážiť každú drobnosť je náročná úloha. Pozrieme sa na váš mediálny obraz, porovnáme ho s konkurenciou a pomôžeme vám ho vyladiť k dokonalosti.

KAŽDODENNÝ PREHĽAD

Sledujte svoju značku naprieč mediálnym vesmírom v reálnom čase a majte neustály prehľad, aké médiá o vás píšu. Dáme vám vedieť, akonáhle vás niektoré z médií spomenie.

Share of Voice prehled - mockup
Notebook s grafem Newton Media

PRISPÔSOBENIE KROKOV

Pomôžeme vám budovať mediálny obraz vašej spoločnosti. Vizuálny a obsahový štýl firmy musí dokonale sedieť. Zhodnotíme, ako je na tom vaša externá komunikácia v porovnaní s konkurenciou a následne spoločne naplánujeme ďalšie kroky.

MERANIE A VYHODNOTENIE

Naši analytici zhodnotia vašu mediálnu komunikáciu a vypracujú na ňu spätnú väzbu. Preskúmame tradičné aj sociálne médiá a zistíme, ako vaše kampane zapôsobili na vaše cieľové skupiny.

graf Newton Media vyhodnoceni
Dashboard nase nastroje

NAŠE APLIKÁCIE

Našim cieľom v NEWTON Media je poskytovať to najlepšie čo najjednoduchšie a najrýchlejšie. K potrebným informáciám a analýzam sa tak dostanete odkiaľkoľvek vďaka našej aplikácii N1, s ktorou môžete pracovať na webe alebo mobilných zariadeniach. Využiť môžete aj naše aplikácie pre automatické prepisy a editáciu nahrávok alebo, naopak, diktovanie. Vďaka neustálemu vývoju technológií sa aj do budúcna môžete tešiť na ďalšie aplikácie pre zmysluplnú prácu s mediálnymi dátami.