Komunikačná stratégia,

ktorá vám dá zmysel

Pomôžeme vám nájsť a udržať si svoj vlastný štýl komunikácie a zistiť, ako zaujať cieľové skupiny. Vieme, aké je to dôležité. Či už chcete svoju komunikáciu nastaviť úplne od začiatku, alebo ju len posunúť o krok ďalej, sme tu pre vás.

ANALÝZA MEDIÁLNEHO OBRAZU A TRENDOV

Zanalyzujeme súčasnú situáciu a zistíme, aká úspešná je vaša komunikácia, a to aj vo vzťahu ku konkurencii. Navyše vám zabezpečíme prehľad o aktuálnych trendoch v odbore, aby vám nič neuniklo, a aby ste vedeli nielen ako zaujať, ale aj čím.

Infografika analyza medialniho obsahu
Damske a panske nohy

TARGETING, PUBLIKUM A CUSTOMER VOICE

Pomôžeme vám s cielením komunikácie, nájdením vhodného publika a analýzou jeho prianí a potrieb. Vďaka nám od verejnosti získate správnu spätnú väzbu a od klientov si vypočujete to, čo naozaj potrebujete.

Dashboard nase nastroje

NašE aplikÁciE

Našim cieľom v NEWTON Media a NEWTON Technologies je poskytovať to najlepšie, čo najrýchlejšie a najjednoduchšie. Vďaka našej aplikácii N1 sa k potrebným informáciám a analýzam dostanete odkiaľkoľvek. Môžete s ňou pracovať na webe alebo na mobilných zariadeniach. Využiť môžete aj našu aplikáciu na automatické prepisy a editáciu nahrávok alebo, naopak, na diktovanie. Vďaka neustálemu vývoju technológií sa naviac aj do budúcna môžete tešiť na ďalšie aplikácie pre zmysluplnú prácu s mediálnymi dátami.

Zadajte Váš e-mail pre získanie prístupu do aplikácie NewtonOne.

Zaškrtnutím políčka, vyplnením a odoslaním údajov v kontaktnom formulári udeľujem vyslovený súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov spoločnosti NEWTON Media, spol. s.r.o, Ševčenkova 3770/34, 851 01 Bratislava, IČO: 44253320, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., vložka číslo:  53163/B v rozsahu uvedenom v tomto konkrétnom formulári, t.j. výlučne pre účely kontaktovania mojej osoby v súvislosti s požiadavkami uvedenými v tomto kontaktnom formulári. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať (napr. emailom na adresu gdpr@newtonmedia.sk alebo písomne na našu adresu). Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním. Súhlas sa udeľuje do doby vyriešenia týchto požiadaviek alebo do odvolania tohto súhlasu. Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť NEWTON Media, spol. s.r.o. Okrem iného máte právo na prístup k svojim osobným údajom, právo na opravu osobných údajov, právo byť informovaný o spôsobe spracovania osobných údajov, právo obrátiť sa na Úrad na ochranu osobných údajov v prípade pochybností o spracovávaní osobných údajov v rozpore so zákonom. Osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám a bude s nimi nakladané dôverne.

Zavrieť

Poďme na to!