Krízová komunikácia,

ktorá vám dá zmysel

Keď potrebujete získať rýchly a aktuálny prehľad o situácii hlavne vtedy, pokiaľ sa práve niečo nedarí, ako by ste si predstavovali. Zabezpečíme vám informácie a analýzy o všetkom, čo potrebujete vedieť a prípadné problémy pomôžeme ihneď riešiť. Naše služby jednoducho dávajú zmysel v dobrom i v zlom.

OKAMŽITÝ PREHĽAD

Prinesieme vám okamžitý náhľad do diania vo všetkých médiách – v televízii, rozhlase, na internete i na sociálnych sieťach, na fórach a diskusiách. Rýchlo tak získate prehľad o celej situácii.

Smarphone s prehledem Newton Media
Muz s headsetem

INFORMAČNÁ PODPORA

Pomôžeme vám mať situáciu pod kontrolou. Priebežne vás upozorníme na všetko dôležité a spoľahnúť sa môžete aj na kontinuálne vyhodnocovanie vývoja našimi analytikmi.

VYHODNOTENIE DOPADU

Vďaka správnym informáciám a analýze vám pomôžeme situáciu riešiť už v jej priebehu a tiež ju na konci vyhodnotiť. Vysvetlíme vám všetko, čo sa udeje v mediálnom priestore a odporučíme, ako sa podobným situáciám v budúcnosti vyhnúť či ako ich využiť pre zlepšenie komunikácie.

graf vyhodnoceni dopadu Newton Media
Dashboard nase nastroje

Naše aplikácie

Našim cieľom v NEWTON Media a NEWTON Technologies je poskytovať to najlepšie čo najjednoduchšie a najrýchlejšie. K potrebným informáciám a analýzam sa tak dostanete odkiaľkoľvek vďaka našej aplikácii N1, s ktorou môžete pracovať na webe alebo mobilných zariadeniach. Využiť môžete aj našu aplikáciu pre automatické prepisy a editáciu nahrávok alebo naopak diktovanie. Navyše, vďaka neustálemu vývoju technológií sa v budúcnosti môžete tešiť na ďalšie aplikácie pre zmysluplnú prácu s mediálnymi dátami.