Naše technológie

Základom práce NEWTON Media a NEWTON Technologies sú pokročilé technológie v rukách zapálených odborníkov, umelá inteligencia ruka v ruke s ľudskou. Vďaka neustálemu vývoju v pozadí našich služieb funguje stále schopnejšia umelá inteligencia a technológia pre automatizáciu, klasifikáciu a analýzu. Ponúknuť tak môžeme rýchly a pohodlný prístup k potrebným informáciám odkiaľkoľvek potrebujete, ako aj odborné analýzy a nástroje pre diktovanie a prepisy nahrávok. V NEWTONe dáta získavajú zmysel a odkrývajú možnosti pre lepšie vyhodnocovanie, plánovanie a využívanie nových príležitostí.

Analýza textu

Tiež ste si vždy priali vyznať sa v záplave textov, ktoré nás obklopujú? Zistiť rýchlo a jednoducho na pár kliknutí o kom, alebo o čom sa hovorí? Kam sa pozrieť, keď sa o niečom chcete dozvedieť viac, prípadne si len zmapovať oblasť, ktorá Vás zaujíma bez toho, aby ste museli tráviť desiatky hodín dohľadávaním a čítaním rôznych textov? Presne pre tieto účely máme technológiu analýzy textu. Je len na Vás, či sa chcete dozvedieť, o ktorom svetovom lídrovi je  v médiách počuť najviac, alebo ktorá streamovacia služba si ukrajuje najväčší kúsok mediálneho koláča. Naše nástroje analýzy textu Vám jednoducho umožnia zmysluplne využiť Váš čas.

Obrazová analýza

Bežne si neuvedomujeme, koľko obrazového obsahu nás obklopuje. Je doslova všade okolo nás. Je preto zrejmé, že správna analýza, vyhodnocovanie a plánovanie kampaní alebo udalostí sa nemôže obmedzovať len na text. Disponujeme technológiou, ktorá rozpoznáva a vyhodnocuje milióny obrázkov a videí a stáva sa tak nevyhnutnou súčasťou akejkoľvek úspešnej akcie. Vyhodnotenie spolupráce s ambasádormi či sponzoringu podujatia nebolo ešte nikdy tak efektívne.

Relevancia dát

Rýchlo a automaticky rozoznať v texte najnovšie modely automobilky Škoda od škody po živelnej pohrome? Vďaka našej technológii žiadny problém. Mohli by sme Vám tu hovoriť, ako pomocou matematických modelov vyhodnocujeme relevanciu dát v reálnom čase a ako sa táto technológia neustále učí a prispôsobuje stále sa meniacemu prostrediu sveta okolo nás. Je to dokonca pravda. Podstatná je skutočnosť, že od nás dostanete vždy presné výsledky a správne dáta.

Automatický prevod hlasu na text

Pre monitoringy a analýzy využívame moderný systém automatického prevodu hlasu na text v audio alebo video nahrávkach. Výhodou je vysoká rýchlosť a presnosť. Vďaka neurónovým sieťam je realitou automatická detekcia zmeny rečníkov, segmentácia reči na vety a pridávanie interpunkcie. Klientom dokážeme poskytnúť bezkonkurenčné množstvo prepísaných a monitorovaných relácií. Pokiaľ sa chcete o technológii automatického prevodu hlasu na text dozvedieť viac, navštívte stránku Newton Technologies (www.newtontech.net). 
Engagement rate

Enagagement rate v analýzach sociálnych sietí

Spoločnosť Newton Media zavádza v rámci analýz sociálnych sietí novú metriku – mieru zapojenia (engagement rate). Tá predstavuje číselné vyjadrenie ochoty fanúšikov venovať čas danej značke. Vychádza ...

Více >

Voľné pracovné pozície

Naša kultúra

Firemná kultúra v Newtone je jednou z mnohých oblastí, na ktorú sme patrične hrdí. Vieme, že pravú atmosféru tvoria správni ľudia, a preto pri výbere nových kolegov a kolegýň kladieme veľký dôraz na charakter.

Neriadime spoločnosť direktívne, ale dávame si vzájomne priestor vyjadriť sa k jednotlivým cieľom či projektom. Každý názor a nápad sa počíta a spolu tak pracujeme na rozvoji a ďalšom smerovaní firmy.

Zostať v kontakte dáva zmysel

Radi vás u nás privítame

Adresa

NEWTON Media, spol. s r. o.

Ševčenkova 3770/34

851 01 Bratislava

IČO

IČ DPH

44253320

SK2022639795

Radi vás u nás privítame

Adresa

NEWTON Media, spol. s r. o.

Ševčenkova 3770/34

851 01 Bratislava

IČO

IČ DPH

44253320

SK2022639795

Poďme na to!