Naše technológie

Základom práce NEWTON Media a NEWTON Technologies sú pokročilé technológie v rukách zapálených odborníkov, umelá inteligencia ruka v ruke s ľudskou. Vďaka neustálemu vývoju v pozadí našich služieb funguje stále schopnejšia umelá inteligencia a technológia pre automatizáciu, klasifikáciu a analýzu. Ponúknuť tak môžeme rýchly a pohodlný prístup k potrebným informáciám odkiaľkoľvek potrebujete alebo odborné analýzy a nástroje pre diktovanie a prepisy nahrávok. V NEWTONe dáta získavajú zmysel a odkrývajú možnosti pre lepšie vyhodnocovanie, plánovanie a využívanie nových príležitostí.

Analýza textu

Tiež ste si vždy priali vyznať sa v záplave textov, ktoré nás obklopujú na pár kliknutí? Zistiť si rychlo a jednoducho o kom alebo o čom sa hovorí? Kam sa pozrieť pokiaľ sa o niečom chcete dozvedieť viac alebo si len zmapovať oblasť, ktorá vás zaujíma bez toho, aby ste museli tráviť desiatky hodín dohľadávaním a čítaním rôznych textov? Presne preto máme technológiu analýzy textu. Je len na vás, či vás zaujíma viac – alebo či je v médiách počuť viac o Trumpovi alebo Putinovi, alebo či je obľúbenejší Netflix, alebo HBO, a ktoré z ich seriálov sa oplatí vidieť. Naše nástroje analýzy textu vám jednoducho umožnia zmysluplne využiť váš čas.

Obrazová analýza

Niekedy si možno ani neuvedomíme, koľko obrazového obsahu nás obklopuje, je doslova všade okolo nás. Preto je jasné, že správna analýza, vyhodnocovanie a plánovanie kampaní alebo udalostí sa nemôže obmedzovať len na text. Máme pre vás technológiu, ktorá rozpoznáva a vyhodnocuje milióny obrázkov a videí a stáva sa tak nevyhnutnou súčasťou akejkoľvek úspešnej akcie. Vyhodnotenie spolupráce s ambasádormi a sponzoringu eventu alebo identifikácia nových influencerov a konkurencie má taktiež ešte hlbší zmysel a prínosnejšie výsledky.

Relevancia dát

Rýchlo a automaticky pomocou technológie rozoznať v texte napríklad najnovšie modely automobilky Škoda od škody po živelné pohromy nikdy nebolo úplne jednoduché. Vďaka našej technológii už to ale dokážeme. Mohli by sme vám tu hovoriť, ako pomocou matematických modelov vyhodnocujeme relevanciu dát v reálnom čase a ako sa táto technológia neustále učí a prispôsobuje stále sa meniacemu prostrediu sveta okolo nás. Je to dokonca pravda. Ale to hlavné je, a presne k tomu tento nástroj slúži, že od nás budete dostávať skutočne presné výsledky a správne dáta. Relevantné výsledky majú nielen veľký zmysel, sú naozaj základom vzájomnej spolupráce.

Automatický prevod hlasu na text

Pre monitoringy a analýzy využívame moderný systém pre automatický prevod hlasu na text v audio alebo video nahrávkach. Výhodou je vysoká rýchlosť a presnosť. Vďaka neurónovým sieťam i automatická detekcia zmeny rečníkov, segmentácia reči na vety a pridávanie interpunkcie. Vďaka využitiu tejto technológie majú naši klienti k dispozícii bezkonkurenčné množstvo prepísaných a monitorovaných reláciíPokiaľ sa chcete o technológii automatického prevodu hlasu na text dozvedieť viac, navštívte stránku Newton Technologies (www.newtontech.net). 

Engagement rate

Enagagement rate v analýzach sociálnych sietí

Spoločnosť Newton Media zavádza v rámci analýz sociálnych sietí novú metriku – mieru zapojenia (engagement rate). Tá predstavuje číselné vyjadrenie ochoty fanúšikov venovať čas danej značke. Vychádza ...

Více >

Naša kultúra

Firemná kultúra v Newtone je jednou z mnohých oblastí, na ktorú sme patrične hrdí. Vieme, že pravú atmosféru tvoria správni ľudia, a preto pri výbere nových kolegov a kolegýň prikladáme veľký dôraz na charakter.
Neriadime spoločnosť direktívne, ale dávame si vzájomne priestor sa k jednotlivým cieľom či projektom v rámci spoločnosti vyjadrit. Každý názor a nápad sa počíta a spolu tak pracujeme na rozvoji a ďalšom smerovaní firmy.

Pozrite sa na náš Instagram:

Zostať v kontakte dáva zmysel

Radi vás u nás privítame

Adresa

NEWTON Media, spol. s r. o.

Ševčenkova 3770/34

851 01 Bratislava

IČO

IČ DPH

44253320

SK2022639795

Radi vás u nás privítame

Adresa

NEWTON Media, spol. s r. o.

Ševčenkova 3770/34

851 01 Bratislava

IČO

IČ DPH

44253320

SK2022639795