Na jednej lodi s expertmi na meranie mediálnej komunikácie

Na jednej lodi s expertmi na meranie mediálnej komunikácie
6. 2. 2019

Praha sa v máji stane prvou metropolou východnej a strednej Európy, ktorá bude hostiť AMEC Global Summit, najväčší svetový summit o meraní mediálnej komunikácie. Ako dlhoroční členovia organizácie AMEC a lídri na trhu media intelligence služieb v strednej a južnej Európe, máme česť hostiť najprestížnejšiu globálnu konferenciu ako jej hlavný partner. Ukážme svetu, ako vyzerá budúcnosť media intelligence služieb v samotnom srdci Európy.

AMEC Global Summitu sa každý rok zúčastňujú známe osobnosti z oblasti PR, marketingu a mediálnej komunikácie, ktoré zodpovedajú za korporátnu komunikáciu najväčších firiem a organizácii na svete. Tohtoročný jedenásty ročník konferencie s podtitulom „DATA: Analytics, Algorithms & Augmentation“ sa po prvýkrát v histórii, po metropolách akými sú Londýn, Amsterdam, Bangkok, Madrid alebo Barcelona, uskutoční i v Prahe.

1. AMEC Global Summit Barcelona 2018.jpg

 

NEWTON Media bude ako hlavný partner celej akcie pri tom. V máji predstavíme svetovým expertom komunikácie nielen súčasnosť mediálneho monitoringu a analýz médií v strednej a južnej Európe, ale taktiež víziu a budúcnosť rýchlo sa meniacej oblasti media intelligence služieb. Tú čím ďalej, tým viac ovplyvňuje rozvíjajúca sa automatizácia, machine learning a umelá inteligencia.

„Špičkám v oblasti media intelligence ukážeme, že Praha je metropolou, v ktorej vznikajú skvelé nápady a nástroje na meranie komunikácie a prácu s mediálnymi dátami,“ hovorí Petr Herian, Global CEO NEWTON Media a dopĺňa: „Takmer štvrťstoročie tvoríme v regióne budúcnosť mediálneho monitoringu a analýz mediálnej komunikácie. Ako hlavnému partnerovi AMEC Global Summitu je nám cťou na konferencii reprezentovať nielen Českú republiku, ale aj celý región strednej a južnej Európy.“

Zistite viac o akcii, ktorá sa bude konať od 21. do 23. mája v Prahe, na webe AMEC Global Summitu. Sledujte aj naše sociálne média a neujdú vám žiadne aktuality z príprav a samotnej konferencie:

Facebook NEWTON Media CZ → www.facebook.com/newtonmediacz
Facebook NEWTON Media Global → www.facebook.com/NewtonMediaGlobal
Twitter NEWTON Media CZ → www.twitter.com/NewtonMediaCZ
Twitter NEWTON Media GLOBAL → www.twitter.com/NewtonMediaENG

2. AMEC Global Summit Barcelona 2018.jpg

Ďalšie novinky

NEWTON Media

NEWTON Media, s.r.o.
Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

+421 232 144 760 – sekretariát

+421 2 32 409 529 – fax 

obchodne@newtonmedia.sk

IČ: 44253320

DIČ: SK2022639795

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Naša pobočka na Balkáne sa premenovala. Od polovice júna má v názve NEWTON Media.

    19. 6. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 employees
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.