NEWTON Media je hrdým partnerom Slovenského olympijského tímu

NEWTON Media je hrdým partnerom Slovenského olympijského tímu
9. 2. 2018

Spoločnosť NEWTON Media podporuje olympijské výkony už osem rokov. Do Pjongčangu posiela podporu všetkým 56 slovenským športovcom.

Dnešným dňom začínajú v juhokórejskom Pjongčangu XXIII Zimné olympijské hry. Nasledujúcich 16 dní sa tak bude niesť v znamení najväčšieho športového sviatku. Najlepší svetoví športovci si zmerajú sily v 15 športoch a zabojujú spolu o 102 medailových sád.

Tohtoročné zimné olympijské hry sú v poradí už piatymi, ktoré mediálne podporuje aj NEWTON Media, spol. s.r.o. Tá patrí medzi súčasných 10 partnerov, ktorým patrí hrdý titul partner Slovenského olympijského výboru a slovenského olympijského tímu.

„Olympiáda je vrcholom športovej zručnosti. A preto sa veľmi tešíme, že môžeme patriť medzi mediálnych partnerov Slovenského olympijského tímu a podporovať tak našich olympionikov vo výborných športových výkonoch. Všetkým im držíme palce,“ hovorí Valeria Polovková, CEO spoločnosti NEWTON Media, spol. s r.o

Olympijské hry patria medzi najsledovanejšie udalosti a tak je takmer isté, že športové spravodajstvo počas nasledujúcich dní bude patriť výhradne informáciám z olympijského diania. „V rámci našich činností budeme podrobne monitorovať a spracovávať športové informácie z printových a elektronických médií a internetu. V monitoringu médií tak našim klientom neujde nič, čo sa olympijského života týka,“ doplnila.

Spolupráca medzi Slovenským olympijským výborom a NEWTON Media umožňuje spoločnosti používať v komunikácii s verejnosťou olympijskú symboliku a slovné označenie „mediálny partner Slovenského olympijského tímu.“ Na základe uzatvoreného partnerstva plánuje NEWTON Media počas nasledujúcich dní spracovávať krátke analýzy a postrehy zo športového diania v Pjongčangu. Komunikovať bude na svojom analytickom portáli Medan.sk a sociálnych sieťach.

Spoločnosť NEWTON Media, spol. s.r.o je mediálnym partnerom Slovenského olympijského výboru od roku 2010. Slovenských športovcov tak mediálne podporovala už na predchádzajúcich zimných olympijských hrách v Soči (2014) a predtým vo Vancouri (2010), ako aj na letných olympijských hrách v Rio de Janeiro (2016) a Londýne (2012).

Ďalšie novinky

NEWTON Media

NEWTON Media, s.r.o.
Ševčenkova 34
851 01 Bratislava

+421 232 144 760 – sekretariát

+421 2 32 409 529 – fax 

obchodne@newtonmedia.sk

IČ: 44253320

DIČ: SK2022639795

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Facebook

  • Naša pobočka na Balkáne sa premenovala. Od polovice júna má v názve NEWTON Media.

    19. 6. 2017

LinkedIn

  • NEWTON Media, a.s. vlastní unikátní archiv mediálních zdrojů, který sahá v některých...

    Praha 4, 201-500 employees
Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.